Reportare

Menü

Kategoriler

Arama

içerikSEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ülkemizde de ilgi görmeye başlamış bir kavram. Pazarlama tekniklerinin teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte uğradığı değişikliklerden sonra dijital mecralara doğru kaymış olması, SEO’nun daha da büyük önem kazanmasını sağlıyor.

Markalar arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek için etkili SEO tekniklerini yakından araştırarak işin uzmanları ile çalışmak istiyorlar. Ancak SEO dünyasını yakından takip edebilmek sandığınız kadar kolay değil.

Zeo’nun bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiği Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı olan “Digitalzone’16”  etkinliğine katılan dünyanın önde gelen uzmanları SEO konusunda bilgilenmek isteyenlerle buluştular. Etkinlikte SEO dünyasındaki gelişmeler, dijital pazarlamanın önemi ve etkili biçimde uygulanışı konularının yanı sıra içerik pazarlaması ve SEO’nun dijital pazarlama içerisindeki önemi de konuşuldu.

Tuğçe Seven, kurucusu olduğu icerik.com ile sektörün Türkiye’deki genç öncülerinden biri. SEO ve SEO danışmanlığı konusunda görüşlerine başvurduk.

Röportaj: Hozan Adar