Reportare

Menü

Kategoriler

Arama

Reportare, Türkiye'de iş yönetimi alanında bilgi paylaşımını sağlamak amacıyla 2015 yılından bu yana, bir bilgi paylaşım platformu olarak  varlığını geliştiren BrandMap ile okuyucularımızı mutlu edeceğini düşündüğümüz bir iş birliği gerçekleştiriyor: BrandMapExtra!

BrandMap Dergisinde yayınlanan röportajların genişletilmiş ve zenginleştirilmiş sürümlerini okuyabileceğiniz BrandMapEkstra bölümümüz özellikle iletişim alanında çalışmakta ya da öğrenim görmekte olan okuyucularımızın ilgisini çekeceğini tahmin ediyoruz.Bu okurlarımıza elbette BrandMap Dergisine abone olarak sektörü yakından takip edebileceklerini de hatırlatalım.

BrandMapExtra bölümümüzde okuyacağınız röportajlar, BrandMap dergisindeki asıllarına sadık kalınarak Reportare okuyucusunun da yararlanmasına açılıyor. Böylelikle biri hardcopy sektör yayını olan, diğeri dijital tematik bir yayın olan BrandMap ile Reportare arasında geleceğe dönük pozitif işbirliğinin de ilk adımı atılmış oluyor. BrandMap arşivini cömertçe açan ve bu olumlu işbirliğini gerçekleştirmemize önayak olan sevgili Bülent Fidan'a teşekkür ediyoruz.

Perşembe günleri yayınlayacağımız BrandMapExtra röportajları, periyodumuz gereği kısa sürede BrandMap ile eş zamanlı yayına olanak tanıyacak. BrandMap - Reportare işbirliğinin yakın dönemde gelişerek devam edeceğini şimdiden müjdeleleyebiliriz...

Keyifli okumalar...

REPORTARE/ BrandmapExtra