Reportare

Menü

Kategoriler

Arama

BrandMapExtra

Öğrendim Dediğinde Emeklilik Biletin Kesilmiştir

Öğrendim Dediğinde Emeklilik Biletin Kesilmiştir

BrandMap  Extra’nın (*) bu haftaki konuğu Deniz Necati Erda. İstanbul Üniversitesi Jeoloji ve Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olan Deniz Necati Erda, yine aynı üniversitede İşletme ve Yönetim alanında yüksek lisans yaptı. K…marka konumlandırma alanlarında 25 yılı aşkın bir deneyime sahip. Bugüne kadar çok sayıda uluslararası markanın Türk pazarlarını yöneten Erda, son üç yıldır İstanbul Üniversitesi’nde verdiği derslerle deneyimlerini aktarıyor.
Bir Azim ve Fedakârlık Hikâyesi

Bir Azim ve Fedakârlık Hikâyesi

BrandMap & Reportare işbirliği kapsamında, BrandMap Dergi'de yayınlanan iş dünyası röportajlarında bu haftanın konuğu Evrim Aras. Türkiye'nin önde gelen lojistik firmalarından biri olan Aras Kargo'nun Yönetim Kurulu Başkanlığı … kadını olmasının yanı sıra bir anne ve bir sanatçı... Üniversite yıllarından itibaren kendi kanatlarıyla uçmayı ve kendi birikimine güvenmeyi düstur edinen Evrim Aras'ın hikâyesinin ilginizi çekeceğini umuyoruz. Keyifli okumalar.
BrandMap - Reportare İşbirliği: BrandMapExtra

BrandMap - Reportare İşbirliği: BrandMapExtra

Reportare, Türkiye'de iş yönetimi alanında bilgi paylaşımını sağlamak amacıyla 2015 yılından bu yana, bir bilgi paylaşım platformu olarak  varlığını geliştiren BrandMap ile okuyucularımızı mutlu edeceğini düşündüğümüz bir iş birliği gerçekleştiriyor: BrandMapExtra!