Reportare

Menü

Kategoriler

Arama

Bay Frank’la Pazar Sohbetleri

Geri Dönüşü Olmayan Tek Şey Zaman!

Geri Dönüşü Olmayan Tek Şey Zaman!

Bay Frank'ın bu haftaki konuğu kâh dağlarda, kâh denizlerde dolaşarak zamanın hakkını vermeye çalışan Babasultan Deringuru! Babasultan Bay Frank aracılığıyla bizlere hayatın en damıtılmış sırlarını ulaştırıyor. Şimdi lütfen bir meditasyon müziği seçip gevşeyin... Gevşeyin... Gevşeyin... Gev...
Gezmeseydim Bok Gibi Biri Olurdum!

Gezmeseydim Bok Gibi Biri Olurdum!

Bay Frank’ın bu haftaki konuğu gezmeye ve eğlenmeye dayalı yaşam tarzıyla kimilerinin çok özendiği, kimilerinin ise kıskançlıktan beddua ettiği yılın yarısını kuyumculuk yapıp yarısını gezerek geçiren, gezdiği yerleri de keşfetmek adlı sitesinde yayınlayan  Fatih Koparan. İyi okumalar.
Hayatta Ne Olmak İstediğin Değil, Onun İçin Gösterdiğin Çaba Önemli

Hayatta Ne Olmak İstediğin Değil, Onun İçin Gösterdiğin Çaba Önemli

Daha önce zaman zaman Tatyos Bey'in yerine nöbetçi muhabirlik yapan Frank ,artık birbirinden ilginç röportajlarıyla Pazar günlerimizi renklendirmeye karar verdi. İlk konuğu Dr. Selçuk Topal. Dr. Topal, lisans ve yüksek lisans eğitimini A…ünde doktorasını yapmış. Türklere astronomiyi sevdirmek konusunda kararlı bir mücadele yürüten Dr. Topal bu çabasını sosyal ağlarda açtığı hesapların yanısıra Hürriyet gazetesi ve STEM&MAKER daki yazılarıyla sürdürüyor.